Novinky

Nové kombinézy? Nejlepší, jaké jsme kdy měli, shodují se reprezentanti

Tak trochu předčasný vánoční dárek dostali čeští běžci na lyžích...

Tak trochu předčasný vánoční dárek dostali čeští běžci na lyžích. Od Světového poháru ve švýcarském Davosu se na vrcholných mezinárodních akcích prohání ve zbrusu nových reprezentačních kombinézách. České závodníky nyní na trati hledejte v oproti minulosti trochu netradiční barevné kombinaci, ve které převládá černá.

Převládající černá barva, doplněná tradiční bílo-červeno-modrou kombinací. Nové kombinézy českých běžců na lyžích jsou vyhotoveny v takové barevné variantě, kterou v pelotonu jen tak nepřehlédnete. Kombinéza je vyrobená z toho nejkvalitnějšího a nejmodernějšího materiálu, závodníkům poskytuje tepelný komfort a zároveň plní kompresní funkce. Velmi zajímavá je také designově, vedle log partnerů na ní nechybí znak Svazu lyžařů ČR na srdci ani jiné prvky národní symboliky v čele s tradičním lvíčkem na rukávu a nohavici.

A jak se nové kombinézy líbí samotným reprezentantům?

Kateřina Razýmová

„Kombinézy se mi moc líbí. Mám ráda černou barvu, takže se mi trefili do noty. Parádní je teplejší spodní část, která se ve větší zimě bude hodit, stejně jako lehce kompresní funkce. Člověk má jednoduše pocit, že se mu v tomhle chce jet rychle."

Michal Novák

„Nové kombinézy jsou úplně super! Materiál je už od prvního pohledu kvalitní. U staré kombinézy jsme měli problém, že se po čase vytahala a místo toho, aby byla uplá, všude možně plandala. U této nové to zatím vypadá, že tento problém nehrozí. Design je za mě velice povedený a při bližším pohledu se ukážou i důmyslné detaily. Řekl bych, že minimálně tři poslední kombinézy byly designově velmi povedené a pokaždé patřily mezi jedny z nejhezčích v celém pelotonu."

Kateřina Janatová

„Tato kombinéza je dosud nejlepší, co jsem oblékla. Materiál je kvalitní, především oceňuji spodní část, která dobře sedí a je i celkem teplá. Design je hodně cool, nejvíc se mi líbí český lev, kterého máme na rukávu a na nohavici."

Petr Knop

„Myslel jsem si, že jsme minulý rok měli hezkou kombinézu, ta letošní ji ale daleko předčila jak v barevné kombinaci, tak v materiálu. Ten je opravdu příjemný, možná až moc, protože mám chuť se pořád hladit. Je prodyšný a zároveň dostatečně teplý plus vypadá fakt dobře."

Sandra Schützová

„Kombinéza je nejlepší, jakou jsme kdy měli. Hlavně materiál je super. Letos mám poprvé jednodílnou a v podstatě necítím, že ji mám na sobě. Spodek je trochu teplejší proti vrchní části, což oceňuji, protože nemusím nosit podvlíkáče, které mi nejsou pohodlné. Design se povedl, líbí se mi obzvlášť národní prvky. A za mě jednoznačně největší plus, že není průhledná."

Top